HEI pedagoginiai pagrindai ir internetinis hakatono vadovas

Aukštųjų mokyklų pedagoginė sistema ir skaitmeninio hakatono vadovas, skirtas CCF e. paslaugų mokymuisi CCF „Aukštųjų mokyklų pedagogikos sistema ir internetinio hakatono vadovas“ apima trečiąją universitetų misiją ir puoselėja „ateities universitetų“, kaip inovacijų centrų, bendradarbiaujančių su pramone sprendžiant realias pasaulio problemas, koncepciją.

Šiame ištekliuje unikaliai ir labai efektyviai derinama novatoriška pedagoginė sistema, pagrįsta e. mokymosi koncepcija, ir praktinis internetinis hakatonas, paremtas bendradarbiavimu sprendžiant problemas.

Mes siekėme sukurti naujoviškas ir pritaikomas žinias ir praktiką, kuri:

  • Derina pedagoginį požiūrį ir skaitmeninimą (e. mokymasis ir internetinis hakatonas), siekiant padėti aukštosioms mokykloms įgyvendinti vadinamąją „trečiąją misiją“ ir suteikti studentams įtraukiančio ir taikomojo mokymosi patirtį.
  • Padeda aukštųjų mokyklų studentams įgyti XXI amžiaus įgūdžių ir nuostatų, tokių kaip bendras problemų sprendimas, tarpasmeninis bendravimas, kritinis mąstymas, saviveiksmingumas, nes jie kartu kuria kūrybinių industrijų sprendimus.
  • Leidžia kūrybinėms bendruomenėms pasinaudoti aukštųjų mokyklų perduodamomis žiniomis ir inovacijomis, kad jos galėtų atsinaujinti ir atsigauti po COVID-19 ir geriau pasiruošti ateities perspektyvoms ir verslo modeliams.

Ši priemonė buvo parengta specialiai aukštųjų mokyklų dėstytojams (akademiniam personalui) ir studentams, atitinkantiems CCF projekto 1 ir 2 tikslus, ir yra lengvai pritaikoma skirtingoms aukštosioms mokykloms, kad tikslinės grupės galėtų adaptuoti ir naudoti ją pasauliniu mastu.

Žemiau galite peržiūrėti ir atsisiųsti mūsų vadovą