PIRMOJI ATVIROS PRIEIGOS SKAITMENINĖ KŪRYBINIŲ BENDRUOMENIŲ INOVACIJŲ IR ŠVIETIMO PLATFORMA.
Mūsų platforma skatina ir palengvina e. paslaugų mokymąsi, sudaro sąlygas Europos bendradarbiavimui ir tarptautinei geriausiai praktikai tarp aukštojo mokslo sektoriaus ir kūrybinių industrijų bendruomenių!

Sveiki atvykę į mūsų atviro mokymosi platformą

Šioje platformoje mūsų projektų partneriai iš visos Europos siekia suteikti jums prieigą prie naujoviškų ir įdomių skaitmeninių mokymo strategijų. Pateiksime patarimų ir metodų, kurie padės jums žengti į skaitmeninę areną, pamiršti nežinomybės baimę ir tapti savimi pasitikinčiu skaitmeniniu lyderiu!

Dėl pandemijos mes visi patyrėme didžiulį pokytį, kaip dirbame, bendraujame ir mokomės, beprecedentį perėjimą prie internetinio mokymosi ir skaitmeninių technologijų. EBPO duomenimis, tik 39 proc. mokytojų ES jaučiasi gerai pasirengę naudoti skaitmenines technologijas savo kasdieniame darbe, todėl jiems REIKIA paramos.

Šią problemą spręsime suteikdami pedagogams realias, praktiškai pritaikomas strategijas, kaip mokyti skaitmeniniame pasaulyje. Tai darysime dalydamiesi skaitmeninio mokymo priemonėmis, pristatydami gerosios praktikos pavyzdžius per naują podkastų seriją, kurioje nustatysime, dalinsimės ir plėsime gerąją praktiką.

Kūrybinių industrijų indėlis į Europos ekonomiką siekia šimtus milijonų eurų, tačiau pastaraisiais metais dėl apribojimų ir socialinės atskirties paradigmos šimtai kūrybinių kolektyvų (menininkų, amatininkų, rašytojų, filmų kūrėjų ir programinės įrangos dizainerių) prarado galimybę reklamuoti ir parduoti savo darbus.

E. paslaugų mokymasis


Signposting Page


Podcast


Atvejų analizė


YouTube